Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії
Головна
Services

Services

Дизайн штор

Будь-який інтер’єр можливо перетворити за допомогою вірно підібраних штор. Вони є яскравим доповненням до загального оформлення приміщення. Не можливо скидати з рахунків використання портьєр й гардин як функціональний елемент для захисту від сонця і розсіювання світла. Оригінальний дизайн штор здатний надати оздобленню кімнати завершеність, затишок та створити комфортну атмосферу.
Пошиття штор

Пошиття штор будь-якої складності в термін від 3-х до 14 днів.
Монтаж карнизів і жалюзі

Створення оригінального і витонченого шторно-гардинного комплекту, а також його подальше пошиття - це тільки половина роботи, яка пов'язана з оформленням віконного отвору. Оскільки крім даних етапів кожен споживач змушений зіткнутися з питанням подальшої установки штор в житловому або громадському об'єкті нерухомості.
Навіс штор і портьєр

Завершеність інтер'єру надають штори. Це особливий шарм, стиль. Сьогодні нікого не потрібно переконувати, що «оздоблення» вікна - це практично, функціонально, красиво. Важливо не тільки правильно підібрати тканину, знайти та виготовити вподобану модель, але і вирішити, як повісити штори. Цей елемент декору здатний перетворити та оновити кімнату, навіть не вдаючись до ремонту.
Хімчистка текстилю

Одного разу Ви вирішили порадувати себе, зробивши важливу покупку, яка прекрасно доповнила інтер'єр. Йдеться про штори, драпіруваннях, фіранках, які не тільки прикрашають приміщення і створюють затишок в домі, а й виконують функцію захисту від яскравого світла і сонця.
Доставка

Доставка власним транспортом по м.Києву та території України .
Гарантія

На протязі 1 року при умовах замовлення фирмоваго монтажу або навісу.
Дизайн штор в спальню

У спальні всі предмети інтер'єру повинні сприяти повному розслабленню, бути зручними та створювати комфортні умови для нічного сну. Це місце для усамітнення і відновлення сил. Дизайн штор в спальню дуже важливий для вирішення всіх цих завдань.