Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії
Головна
Services
Дизайн штор в спальню

Сучасний дизайн штор в спальню

У спальні всі предмети інтер'єру повинні сприяти повному розслабленню, бути зручними та створювати комфортні умови для нічного сну. Це місце для усамітнення і відновлення сил. Дизайн штор в спальню дуже важливий для вирішення всіх цих завдань.   

Вибір моделі

Портьєри та гардини - нечисленні елементи інтер'єру, за допомогою яких можна легко внести нотки новизни. Для людей, які відстежують модні тенденції оформлення приміщень, змінити штори - доступний і безпрограшний варіант перетворення звичного простору.

 

Визначитися з вибором моделі завжди допоможуть фото новинок дизайну штор для спальні. Приділіть трохи часу для перегляду варіантів і виберіть той, який вам сподобається з урахуванням модних тенденцій.

 

Основні напрямки дизайну штор в спальні - простота, лаконічність, функціональність. 

Модні напрямки дизайну штор для спальні і її стиль       

Дуже важливо враховувати стиль вашої спальні, щоб модні штори гармонійно вписалися в інтер'єр.

Класика

Це стриманість, елегантність, витонченість і водночас строгість. Дизайн штор в спальні класичного стилю підпорядковується загального колірного рішення приміщення. Важливо, щоб інтер'єр не був перевантажений кольором. Слід надавати перевагу темні відтінки синього, зеленого, бордового.

 

Важкі портьєри в один або два ряди з непомітним візерунком з жаккарда, оксамиту, атласу з підхватами ідеально впишуться в класичне оздоблення спальні.  

Прованс

Один найпопулярніших стилів для оформлення спальних приміщень. Це поєднання простоти оформлення і романтизму. Це атмосфера сільської тиші та спокою. Дизайн штор для спальні в такому стилі передбачає моделі легкі, повітряні та максимально прості. Пастельні тони - основне колірне рішення.

 

Поєднання однотонних завіс і полотнищ з малюнком (клітка, квіти) - одна з популярних моделей цього року. Крій найпростіший - дві смужки тканини. Їх довжина може бути будь-яка.

Модерн

Сучасні інтер'єри неможливо уявити без цього модного напрямку. Природність, різноманіття колірних рішень, функціональність його відмінні риси. Дизайни штор для спальні Модерн розробляються таким чином, щоб стати продовженням приміщення, його невіддільною частиною.

 

Кольорове рішення має гармоніювати із загальним тлом спальні. Форму завіс краще вибирати класичну. Візерунок на тканини - контрастний, з екзотичними, кучерявими мотивами. Слід надавати перевагу кольору: сірий, слонова кістка, золотистий, блакитний та інші неяскраві тони.

 

Атлас, оксамит або інші портьєри з щільної тканини обов'язково повинні бути присутніми в спальні, щоб захистити вас від яскравих ранкових променів сонця. Конструкцію можна доповнити більш легкими шторами з ситцю, прозорим тюлем.

 

Модерн не повинен бути масивним. Це чуттєвість і витонченість, тому елементи оздоблення вікна краще розташовувати несиметрично, в довільному порядку. Багатошаровість в дизайні штор в спальню Модерн - ідеальний варіант.

 

У сучасних інтер'єрах нерідко використовуються стилі Лофт, Хай-тек. У першому випадку мова йде про мінімалізм, а в другому упор робиться на функціональність. Для професіоналів не представляє складності виготовити комплект штор під будь-який стиль приміщення.

 

Інтернет-магазин Iнсайт пропонує свої послуги. Новинки дизайну штор в спальню - один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми готові запропонувати вам наші ідеї сучасних моделей. Відправною точкою для нас завжди є побажання замовників. Ваші бажання і наші професійні можливості обов'язково спрацюють в тандемі!