Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії
Головна
Services
Хімчистка текстилю

Хімчистка штор

Химчистка текстиля в Киеве Инсайт

Одного разу Ви вирішили порадувати себе, зробивши важливу покупку, яка прекрасно доповнила інтер'єр. Йдеться про штори, драпіруваннях, фіранках, які не тільки прикрашають приміщення і створюють затишок в домі, а й виконують функцію захисту від яскравого світла і сонця.

Але, на жаль, з часом ці тканини накопичують в собі бруд і пил, що не тільки псує їх зовнішній вигляд, але і шкодить нашому здоров'ю. Тоді штори потребують прання або чищення, але буває зробити це, не так-то просто. У домашніх умовах можливо лише частково домогтися бажаного результату. Тому єдиний і надійний спосіб боротися з цим явищем - звернутися до фахівців, до «Текстиль Дизайн».

Чистка штор у висячому положенні порохотяг не дасть і половини бажаного результату, до того ж може пошкодити дорогим тканинам. Звичайне прання теж не завжди підходить, особливо для певних типів тканини, які взагалі прати не можна, тим більше в домашніх умовах, без спеціального обладнання. Лише кардинальна і дбайлива хімчистка допоможе зробити будинок по-справжньому здоровим і чистим. У нашій компанії є сучасна техніка, яка дозволяє провести чистку навіть без зняття штор, легко видаляючи забруднення і пил з різних тканин. Розчин, який використовується для чищення портьєр і жалюзі, повністю видаляється з поверхні, не залишаючи слідів. Це запобігає виникненню бруду і прилипання пилу. Штори, ламбрекени, жалюзі висихають вже через кілька хвилин після проведеної процедури, що дозволяє побачити ефект чищення відразу.

Що стосується фіранок дизайнерської роботи, то їх чистка вимагає особливого підходу, тому її краще проводити в цеху компанії. Спеціальні засоби та дбайливий догляд хімчистки допоможуть домогтися бажаного результату.

Якщо Ви хочете повернути шторам первісний вигляд, звертайтеся до фахівців, наша компанія з радістю Вам у цьому допоможе.

За інформацією звертайтесь за телефоном 044 502 00 15.