Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії
Головна
Services
Гарантія

Гарантія на вироби та послуги

Шановні покупці!

Ключовий крок до сучасного та стильного образу Вашої оселі – це текстильний інтер’єр від ТМ «Інсайт».

Ми щиро вдячні Вам за ваш вибір. Кожна річ, виготовлена нами, повинна тривалий час приносити Вам лише задоволення. Тому, будь-ласка, уважно ознайомтесь з гарантійними умовами обслуговування та  чітко дотримуйтесь рекомендацій по догляду за виробами.

Гарантійні умови обслуговування покупців ТМ «Інсайт»

Вироби від ТМ «ІНСАЙТ» підлягають гарантійному обслуговуванню за  умови придбання фірмового монтажу та\або навісу. На протязі 1 року з дати монтажу та\або навісу ми гарантуємо Вам комфортну та безпечну експлуатацію куплених виробів та безкоштовне усунення неполадок або дефектів, які виникли з вини виробника. Гарантія не поширюється на вироби:

 1. Які не мають оригіналів документів, що підтверджують  факт замовлення або свідоцтва з фірмового монтажу та\або навісу.
 2. В яких змінились лінійні розміри, цілісний вигляд,  а також якщо виниклі дефекти,  спричинені порушенням умов експлуатації  та правил по догляду.
 3. З  механічними пошкодженнями (включаючи випадкові), з пошкодженнями від дії природного довкілля та з пошкодженнями від дій хімічних речовин.
 4. З дефектами, отриманими в результаті використання неоригінальних частин, а також обслуговування, ремонту або модифікації сторонніми приватними особами або організаціями.

У разі здійснення часткової заміни або модернізації виробу на протязі гарантійного терміну, термін гарантії не подовжується.

Рекомендації по експлуатації ролетно-жалюзної та карнизної продукції і догляду за нею

 1. Здійснюйте управління виробами плавно та без додаткових зусиль.
 2. Відчиняйте та зачиняйте вікна обережно.
 3. Завчасно  піднімайте сонцезахисні вироби перед проведенням ремонтних робіт та прибиранням.
 4. Здійснюйте догляд за вікнами  миючими засобами, що не містять аміак.
 5.  Здійснюйте догляд за виробами стандартним методом чищення – чищення м’якою щіткою.

Рекомендації по експлуатації текстильних виробів та умови догляду за тканинами

 1. Експлуатуйте тюлегардинні  вироби дбайливо, в приміщеннях з нормальною стандартною вологістю і кімнатною температурою (вологість не більше 70%, температура повітря від 20 до 25 °С).
 2. Не допускайте  прямого попадання сонячних променів  на текстильні вироби. Тривалий прямий вплив сонячних променів може привести до порушення кольору (вигорання) окремих ділянок тканин.
 3. Здійснюйте догляд за тканинами  у відповідності з рекомендаціями, які приведені  нижче та за виробами у відповідності з фірмовими позначками, які розташовані на них.

Гарантия на изделия и услуги Инсайт    Гарантия на изделия и услуги Инсайт