Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії
Головна
Services
Навіс штор і портьєр

Навішування штор

Завершеність інтер'єру надають штори. Це особливий шарм, стиль. Сьогодні нікого не потрібно переконувати, що «оздоблення» вікна - це практично, функціонально, красиво. Важливо не тільки правильно підібрати тканину, знайти та виготовити вподобану модель, але і вирішити, як повісити штори. Цей елемент декору здатний перетворити та оновити кімнату, навіть не вдаючись до ремонту.

Як правильно і красиво повісити штори

Способів, як вішати штори, безліч. Робити це потрібно правильно, щоб було дійсно красиво. Відправна точка - вибір карниза. Він є не просто системою для прикріплення текстилю. Карниз - повноправний елемент інтер'єру. Його потрібно вибирати з урахуванням таких критеріїв:

1. матеріал;

2. конструкційні особливості;

3. форма вікна і розміри кімнати;

4. гармонійне поєднання з іншими елементами оформлення приміщення;

5. відповідність обраної моделі штор;

6. наявність можливості для створення багатошарових конструкцій.

 

Штанга на кронштейнах - класичний варіант. Способів, якяк прикріпити штору на таку конструкцію кілька. Це незаперечний її плюс. Для штанги не використовують штори з ламбрекенами. Способи навішування, оригінальні кронштейни є додатковими прикрасами для текстилю.

 

Для створення легкого, повітряного вбрання вікна доцільно використовувати струну. Такі карнизи монтуються на стіну або на стелю. З їх допомогою легко створювати багатошарові конструкції, закривати текстилем простінки. Для важких матеріалів такі конструкції не підходять.

 

Багет має спеціальні траси для руху гачків. Такий карниз можна кріпити до стіни та стелі. Багетна система забезпечує легкість переміщення штор. Вирішуючи питання, як закріпити штори, важливо врахувати, що багет обмежують варіативність способів кріплення полотнищ.

 

Стельовий карниз сконструйований за принципом багета або штанги. Його назва вказує на те, що кріпити конструкцію можна тільки на стелі. Для навішування штор можна використовувати розпірні карнизи, алюмінієві профілі, монтувальні дошки. Фінансові можливості теж потрібно враховувати. При правильному виборі матеріалу і моделі штор вартість карниза ніяк не відбитися на красі оздоблення вікна.                  

Які види кріплень для штор вибрати

Тип обраного карниза вже передбачає певний спосіб кріплення текстильної конструкції. Вирішуючи питання, як гарно повісити штори, важливо розглянути популярні варіанти:

- гачки;

- прищіпки;

- кільця;

- петлі;

- зав'язки;

- люверси.

 

Штори на люверсах - це модний напрям. У верхній частині штори роблять отвори, по колу яких закріплюються пластикові або металеві кільця. Це дуже цікавий варіант. Він ідеально підходить для важких штор. Фіранки на люверсах - це універсальний тип кріплення для будь-якого стилю в інтер'єрі. Вони ефектно виглядають і в мінімалізмі, і в ретро, і в ампірі.

 

Штори можна прикріплювати за використанням кілець з різних матеріалів. Кільця забезпечують вільний рух портьєр, гардин по карнизу і мають додаткові пристосування для безпосереднього прикріплення тканини.

 

Мило і по-домашньому виглядають штори на петлях і зав'язках. Як правило, їх виготовляють з тієї ж тканини, що і штори. Важливо враховувати, що такі елементи важко пересуваються по карнизу і для створення красивого драпірування потрібно докласти зусиль.

 

Гачки та прищіпки - класичний варіант. Перший варіант передбачає наявність на шторі петель або спеціальної стрічки. Прищіпки прискорюють процес навішування штор. З їх допомогою можна рівномірно призібрати штори.

 

Для розташування текстилю на вікні можна використовувати безліч варіантів:

- одношарові і багатошарові конструкції;

-симетричні і асиметричні;

-прості складки і складні драпірування;

- додаткове декорування кистями, підхватами, шпильками та інші.

 

Вибір варіанту, як повісити штори в кімнаті ,залежить виключно від ваших уподобань.        

Як розрахувати ширину штор на стрічці

Штори зі складками завжди виглядають дуже ефектно. Для зручності до полотнища тканини нашивають спеціальну стрічку, при стягуванні якої виходить красива збірка. Розрахувати кількість тканини нескладно. Для цього ширину карниза потрібно помножити на коефіцієнт збирання:

1,5 — для легкої;

2 — для красивої;

2,5-3 - для ефектної, багатою (це оптимальний коефіцієнт для прозорих тканин).

Правила розрахунку висоти штор

Висота карниза і модель штори - головні параметри необхідні для обчислення довжини. Розміщення полотнища на 1-2 см вище підлоги - класичний варіант. У деяких моделях полотнища можуть лежати на підлозі:

- на 2-5 см;

- на 10-15 см;

- більше ніж на 30 см.

 

Ці додаткові сантиметри необхідно враховувати при розрахунку висоти штор. Грамотний розрахунок - головна умова для вирішення питання, як повісити штори правильно і красиво.    

Пчому варто вибрати послугу навішування штор в салоні «Інсайт»

Стильне оформлення віконного простору залежить від якості виготовленої моделі та правильного її навішування. Якщо у вас немає спеціальних навичок шиття, краще скористатися послугами професіоналів. Салон «Інсайт» пропонує свої послуги.

 

Ми допоможемо створити оригінальне стильне практичне оздоблення вікна і порекомендуємо оптимальний спосіб його навішування. При замовленні моделі у нас ви не будете морочити собі голову, як правильно вішати штори. Ми зробимо це самі. Вам необхідно хоча б один раз подивитися на цей процес, щоб в подальшому робити це самостійно.

 

Не бійтеся замовляти складні ефектні конструкції з великою кількістю драпіровок тільки через складнощі з доглядом. Наші майстри використовують парогенератори різних типів і без праці повернуть первозданний вигляд штор після прання або чищення.

 

Живіть красиво!