Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії

Тасьма-бахрома

Якщо шлях, який Ви здійснили в пошуках естетичної привабливості і вишуканості дизайну, привів Вас на цю сторінку, то оптимальне рішення зовсім близько.

Від чого ж ще залежить краса внутрішнього простору, якщо не від дрібних деталей і аксесуарів, які неминуче об'єднуються в єдине ціле? А щоб приміщення ожило і заграло фарбами, задихало, ніби жива істота, просто необхідно зуміти майстерно підібрати штори, скатертини, покривала, як і інші елементи інтер'єру. Найголовніше - це не розкіш, яка заповнить відсутність гармонії.

Навіть якісний крій і чудова тканина не заповнять відсутність стилю і шарму. А ось щоб виріб сповнився духу минулих епох, буквально заспівав по нотах бароко і рококо, будуть потрібні всілякі пензлики й бахрома. Та й присутність тасьми зовсім не буде зайвим.

Тільки в усьому має бути почуття міри, а надлишок аксесуарів лише додасть дизайну небажану тяжкість. Тут вже, мабуть, краще вдатися до допомоги професіоналів, які обов'язково врахують заздалегідь узгоджені побажання та смаки клієнта.

А ось щоб творіння людських рук сприймалося як єдине ціле, дихало енергією і вносило в атмосферу приміщення особливий настрій творчості, любові й тепла, слід звернути увагу на особливості колірної гами, текстури та щільності тканини. Але що стосується тасьми з бахромою, то все вже враховано й аксесуари підібрані в певній колірній гамі, що поєднує в собі кілька кольорів.

В основному перевага віддається золотим, бронзовим і мідним відтінкам. Ось однотонні моделі та аналоги, що поєднують в собі кілька кольорів, будуть іскритися і переливатися, стикаючись з природним або штучним освітленням. Після всього сказаного не залишається і тіні сумніву, що використання подібних дрібниць (бахроми, тасьми, кистей) - це оптимальний варіант унікального оформлення тканин класу люкс.