Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії

Фурнітура для штор та аксесуари

Індивідуальність і шик зовнішньому вигляду додадуть саме деталі. У кожному приміщенні на вікнах є гардини або портьєри,штори та тюль, на ліжках є покривала - цим уже нікого не здивуєш. І тільки лише незвичайне поєднання декоративних тканин і милих серцю кожної жінки аксесуарів для штор роблять будинок особливим, доглянутим і дуже затишним.

Вибір фурнітури для штор і аксесуарів 

Вибір елементів для декору приміщень, де ми живемо або працюємо, на сьогодні величезний. І найкращі зразки представлені в наших салонах штор. У нас ви можете знайти такі аксесуари для штор:

- люверси;

- деко-таби;

- бахрому;

- робочу тасьму;

- дублерин;

- магніти;

- стеклярус;

- кутаси;

- гачки;

- стрічки на клею, липучки та інші деталі, що фіксують краї.

У нас в салоні ви можете підібрати і купити фурнітуру для штор класичних стриманих інтер'єрів і для реалізації яскравих креативних ідей в авангардному стилі.

Будь-яку фантазію дизайнера або вашу власну допоможуть втілити наші люверси та деко-таби, стекляруси, пензлики кутасів і м'яка бахрома потрібного вам кольору та розміру. З їхньою допомогою можна створювати вишукані складки яких завгодно форм чи декоративні отвори. Або зробити розкішними краї текстильних виробів, чому на фабриці не завжди приділяють увагу.

Декорувати цими аксесуарами можна не тільки віконні тканини, а й будь-які текстильні елементи в приміщенні. Наприклад, бахрома відмінно виглядає на покривалах. А деко-таби здатні створити єдиний стиль оформлення, якщо кріпити їх не тільки на портьєрах, а також на інших елементах інтер'єру. Як варіант - на декоративних подушках.

Фурнітура для штор - функціональність

 

Давайте ще згадаємо про те, що багато аксесуарів роблять користування портьєрами та іншими декорувальними тканинами зручнішим. Господині, яким доводиться періодично знімати штори з вікон для приведення їх до ладу, давно вже оцінили, як їм дає змогу заощадити час і сили така невелика деталь як робоча тасьма. Люверси для штор у цьому відношенні також можуть надати неоціненну послугу. До того ж вони дають можливість експлуатувати тканини довше, зберігаючи їх привабливий зовнішній вигляд.

 

А як же швидко і просто можна надати індивідуальність шторам всього лише за допомогою крихітних декоративних магнітів або пряжок. На їхнє кріплення йде всього лише кілька секунд, але при цьому в інтер'єрі з'являється яскрава особливість. А головне - цю родзинку в будь-який момент можна також швидко і просто перетворити. І робити це можна нескінченну кількість разів.

Для киян

Купити фурнітуру для штор у Києві можна в наших магазинах, контактні дані та розташування можна подивитися на відповідній сторінці "Салони штор".

Замінити будь-яку дрібну деталь декору нескладно. Ціна аксесуарів для штор невелика. Якщо хочеться новизни в інтер'єрі, якщо сталася поломка пряжки або порвалася бахрома, в будь-який момент можна на нашому сайті підібрати щось нове для декорування будинку, зробивши його ще більш привабливим і доглянутим.

Купити фурнітуру для штор у Києві в одному з наших салонів, це - правильне рішення. Досвідчені консультанти обов'язково допоможуть підібрати необхідну фурнітуру для штор найрізноманітніших типів і конструкцій.

Ваша фантазія буде реалізована!