Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії

Карнизи для штор

Карнизи для штор в магазині «ІНСАЙТ»

Оформлення вікон текстилем - завершальний етап дизайну інтер'єру. Вибору фасону передує установка карнизів для штор. Вони є не просто пристосуванням для кріплення гардин та портьєр. Це важливі елементи декору. Їх потрібно вибирати правильно, щоб зберегти стиль приміщення і забезпечити безпеку домівників.

 

Купити карнизи для штор можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Компанія "Інсайт" пропонує свої послуги. Пошиття комплектів для вікон, встановлення карнизів, навішування штор - наша спеціалізація. Скористайтеся послугами професіоналів.

Як вибрати карниз для штор?

Вибір карнизів для штор заснований на ряді критеріїв:

-функціональність штор;

- особливості текстилю і фасон;

- відповідність загальному оформленню кімнати;

- специфіка кріплення;

- надійність системи.

 

Для маленької кімнати небажано вибирати карниз по ширині вікна. Це звузить простір. Оптимальний варіант від стіни до стіни. У приміщенні з низькими стелями карниз потрібно навішувати максимально високо (до стелі). Особливо це стосується фасонів з ламбрекенами.

 

Безпека - основний критерій вибору. Саме тому потрібно вибирати певний вид карнизів для штор.

За типом монтажу

Конструкції, що підтримують штори, кріпляться на стіни й до стелі. Вони можуть бути прихованими та бути повноцінним функціональною прикрасою приміщення. Для кожного зі способів використовуються спеціальні системи кріплення.

Стельовий

Назва цього типу карнизів пояснює спосіб кріплення. Вони монтуються на стелю. При цьому система може бути прихованою і відкритою. Для легких фіранок використовують струнні конструкції. Існують спеціальні кріплення для важких портьєр і матеріалів середньої щільності. Стельовий карниз для штор може бути одно-, дво-, трирядним.

 

Переваги такого способу кріплення:

- зорове збільшення простору;

- оптимальний варіант при нестачі вільного простору над вікном;

-щільне прилягання до стіни, стелі і максимальний захист від світла, протягів.

Настінний

Такі карнизи прикріплюються до стіни. Вибір варіантів по ширині конструкції та висоті монтажу залежить від розмірів приміщення, орієнтації й форми вікон. Виносний кронштейн і консоль (пристосування для підвішування штор - профіль, труба, струна) - основні частини настінних карнизів.

 

Вибір матеріалу, з якого виготовлена конструкція, тип консолі залежить від маси й фасону штор. Струнні пристосування витримують легкі тканини. Труба - універсальний варіант. Для профільованих карнизів характерна гнучкість. Вони використовуються для оформлення вікон нестандартної форми. 

Прихований

Популярність прихованих карнизів для штор пояснюється рядом причин:

- створення гармонійного дизайну;

- сувора відповідність принципам сучасного дизайну.

 

Всі елементи прихованого карниза для штор ретельно маскуються. Такий спосіб кращий, якщо в приміщенні натяжні стелі або гіпсокартонні конструкції з підсвічуванням. Штори красиво струмують прямо зі стелі та ідеально вписуються в інтер'єр.

 

Переваги прихованих конструкцій:

- практичність;

- естетичність;

- економічність.

За матеріалом  

Характеристики текстилю для віконного оздоблення різні: маса, щільність, фактура, забарвлення. Вага віконного комплекту - основоположний критерій для вибору виду карнизів для штор. Від матеріалу, з якого вони виготовлені, залежить міцність і безпека конструкції.

Металевий

Пристосування з металу для навішування штор універсальні. Це стосується і стилю оформлення приміщення і маси текстилю. Переваги карнизів для штор металевих в порівнянні з іншими видами кріплень очевидні:

1. надійність;

2. 2. міцність;

3. практичність;

4. довговічність;

5. можливість використання цікавих декоративних елементів.

Алюмінієвий

Це найпопулярніші карнизи. Вони легкі та міцні, швидко монтуються і на стіну, і на стелю. Алюмінієві карнизи для штор витримують навіть найважчий текстиль. При цьому вони не гнуться і не лопаються. Пластичність алюмінію дозволяє використовувати карнизи з цього матеріалу для вікон нестандартної форми.

Кований

Такі вироби в інтер'єрі підкреслюють статус і смак господарів. Для їх виготовлення використовують мідь, бронзу, сталь, латунь, сплави. Ці метали безпечні для здоров'я. Ковані карнизи для штор застосовні як для стилю ампір, бароко, так і для модерну. Вони цікаво виглядають в класичних інтер'єрах. Все залежить від конфігурації виробу, форми декоративних елементів.

Пластиковий

Бюджетний варіант карнизів. Такі конструкції завжди затребувані покупцями. Пластикові карнизи для штор відрізняються багатим асортиментом. Вони досить міцні, практичні. В інтер'єрі виглядають лаконічно і стримано. Плоский порожнистий корпус з гачками або іншими елементами кріплення - основний елемент пристрою пластикового карниза. Деякі моделі включають додаткову декоративну обробку.

За типом штор

Способи кріплення штор і їх типи різноманітні. Купити карниз для штор в Україні нескладно. Важливо, щоб він забезпечив їх функціональність. 

Для римських штор

Оформлення вікна такого типу дуже популярно в сучасних інтер'єрах. Карнизи для римських штор мають унікальну конструкцію. Вона включає механізм для підняття та опускання полотна, його фіксацію на певній висоті. В інтер'єрах використовують моделі з пристосуваннями для ручного згортання штори й вдосконалені автоматизовані. 

Для штор на люверсах

Спеціальні круглі кріплення, що обрамляють наскрізні отвори на шторах, називаються люверсами. З їх допомогою полотнище легко навішується на карниз і добре по ньому ковзає. Купити карниз для штор на люверсах і інші описані типи ви зможете на нашому сайті insait.ua.

 

Фото карнизів для штор полегшать вибір. Телефонуйте нам, якщо у вас залишилися питання. Ми допоможемо зробити ваш будинок затишним і стильним!