Duniaslot777 Gacor88 Dunia Slot Slot Online Situs Slot Pulsa Tanpa Potongan Situs Slot Server Kamboja
картинка 2 Акції Наши работы картинка 3 картинка 4
Категорії

Готові вироби

Портьєри - декорування вікон

Готові комплекти портьєр розроблені нашими дизайнерами таким чином, щоб їх можна було максимально легко встановити і вони б підходили під більшість інтер'єрів і сучасних стилів. Вони нескладні у виконанні, повісити їх на карниз також не складе труднощів.

Комплекти портьєр не ускладнені ні особливо витонченими, ні особливо важкими елементами та аксесуарами, щоб мати можливість легко «входити» майже в будь-який інтер'єр з естетичної точки зору. Але зовсім простенькими їх назвати не можна. Завдяки легкому декоруванню портьєри виглядають елегантно і не громіздко, здатні створити відчуття легкості при погляді на закрите ними вікно, одночасно з цим створюючи перепону непроханим поглядам ззовні, злегка притіняючи сонячне світло і створюючи затишок в приміщенні. Портьєри - це необхідний елемент інтер`єру.

Декорування подушками

Іноді затишний будинок від невлаштованого або нудного відокремлює лише наявність симпатичних декоративних подушечок. Найчастіше вигляд кімнати діаметрально змінюється, якщо хтось здогадається всього лише кинути на диван кілька таких м'яких виробів.

Виготовлені нами  подушки - це:

  • Атласні білі з матовим притемненням, прекрасно вписуються як в класичні, так і в авангардні стилі інтер'єрів;
  • Або вироби з більш «вузькою придатністю» з яскравими або пастельними смугами, в яких все ж переважає білий колір.

Декорування іграшками

Як  би був нудний світ без іграшок! Не вірте, що вони потрібні тільки дітям. Дорослі, у яких збереглася здатність дивуватися, розчулюватися, любити або наявне почуття смаку, із задоволенням час від часу бавляться з м'якими іграшками  представленими на цій сторінці.

Хитрі коти, м'які баранці, нахабні миші, сміховинні корови й зворушливі черепашки - здатні  дорослим і дітям доставляти хвилини відпочинку або заспокоєння. І при цьому вони ще є відмінним креативним елементом декору інтер'єру будинків, квартир та установ, де вони доречні.

Такі іграшки пом'якшують занадто суворий інтер'єр або «підсвічують» веселощами занадто нудний.  Вони прекрасно справляються і з роллю декоративних подушок на дивані, і з роллю смішних статуеток на тумбочці.

Який би готовий виріб ви не вибрали на цій сторінці, він точно заощадить вам час і прослужить довго і надійно.